O Nas


TOALETY PRZENOŚNE

Jesteśmy firmą usługową, specjalizującą się w wynajmie toalet przenośnych na imprezy okolicznościowe, parkingi, place handlowe oraz budowę. Ponadto wkrótce w naszej ofercie dostępna będzie również możliwość wynajęcia ogrodzeń i kontenerów.

W naszej ofercie znajdują się toalety przenośne firmy Satellite producenta najwyższej jakości mobilnych sanitariatów na świecie. Oferowane przez nas toalety posiadają funkcje standardowe, są w kolorze niebiesko szarym i sprostają wszystkim potrzebom!

Wynajem toalet przenośnych obejmuje transport w promieniu 100 km od Poznania, montaż kabiny WC, opróżnianie, odkażenie, mycie zbiornika oraz wywóz i utylizacja. Kwota wynajmu toalety jest uzależniona od długości okresu wynajmu, ilości wynajmowanych toalet oraz dodatkowego serwisu.
Kom: 509 109 009

E-mail: wcdehard@wcdehard.pl
 

MATERIAŁY BUDOWLANE

Przedsiębiorstwo WC DEHARD proponuje wysokiej jakości materiały budowlane. Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się produktami takimi jak: cement, kleje sypkie i zaprawy, beton komórkowy, bloczki betonowe, silikaty czy ceramika budowlana.

Posiadamy także wysokiej klasy artykuły ociepleniowe i izolacyjne w postaci: styropianu, wełny, folii izolacyjnych i płyt termoizolacyjnych. Oferujemy również chemię budowlaną, systemy stropowe i pozostałe materiały budowlane.

Cement, Zaprawy: cement, kleje sypkie zaprawy
Cegły, Pustaki: beton komórkowy, bloczki betonowe, ceramika budowlana
Ocieplenie, Izolacja: styropian, wełny, folie Izolacyjne, płyty termoizolacyjne
Materiały Budowlane: chemia budowlana, systemy stropowe, pozostałe
Kom: 517 933 115

E-mail: materialybudowlane@dehard.pl