Mieszalnia Lakierów i Farb
Samochodowych

  • Mieszalnia Lakieru
  • Mieszalnia Lakierów Samochodowych
  • Mieszalnia Farb Samochodowych
  • Dorabianie Lakieru Samochodowego
  • Dorabianie Lakieru w Sprayu

Kostrzyn, Swarzędz, Nekla, Września, Paczkowo,

Kleszczewo, Pobiedziska, Środa Wielkopolska, Kórnik.

Nasza Mieszalnia

Mieszalnia Lakierów Samochodowych

Jeżeli na lakierze Twojego samochodu pojawiły się pierwsze uszkodzenia w postaci odprysków lub rys to bez większego problemu możesz się ich pozbyć. Mieszalnia lakierów samochodowych to miejsce, w którym przygotujemy mieszankę idealnie dopasowaną kolorystycznie do barwy Twojego pojazdu.

Dorabianie lakieru samochodowego to krótki proces, który w łatwy i szybki sposób, umożliwi Ci w wybranym przez siebie momencie, samodzielne odświeżenie auta, poprzez przykrycie drobnych ubytków i zarysowań. Dzięki temu żadna obcierka na parkingu nie będzie dla Ciebie powodem do zmartwień.

Nasza mieszalnia lakieru może zapewnić dorabianie lakieru w sprayu, który po otwarciu można używać przez dłuższy czas, a tym samym wykorzystać go w 100%. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie mieszalni farb samochodowych przygotowywane są na specjalne zamówienie naszych klientów. Nasza lokalizacja znajduje się niedaleko miejscowości: Kostrzyn, Swarzędz, Nekla, Września, Paczkowo, Kleszczewo, Pobiedziska, Środa Wielkopolska, Kórnik.